KONST / Litografier / Litografier 7278010
nr 727 8010
Litografier
3 st, signerade, Skärgårdsmotiv, motivets mått: 37x26
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:46:33
150 kr